BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

Edremit  İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve    İşbirliği Komisyonu Toplantısı Edremit Öğretmenevinde gerçekleştirildi. 
Edremit İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

Edremit  İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve    İşbirliği Komisyonu Toplantısı Edremit Öğretmenevinde gerçekleştirildi.

 

Kaymakam Abdulhamit Erguvan Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Cumhuriyet Başsavcısı Şenel Taşkale, 19.Piyade Tugay Komutanlığından Ayhan Aydemir, İlçe Jandarma Bölük Komutanı İlkay Gül, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ile bazı okul/kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

 

 

Halk eğitimi faaliyetlerinin değerlendirildiği toplanrıda, gelecek dönemde yapılacak çalışmaların yol haritasının çizildi.

 

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No11/1 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.