BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Yarışmaları Ödül Töreni Gerçekleşti.

Edremit’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Yarışmaları Ödül Töreni Gerçekleşti.

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen okul sporları müsabakaları ve Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği yarışmalarında; Edremit’te Hentbol, Yakar Top, Futbol ve Voleybol spor dallarında 78 takımdan yaklaşık 800 öğrencinin katılımı ile 4 Nisan’da başlayan ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda son bulan turnuvaların ödül töreni bugün gerçekleşti.

Edremit Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen ödül törenine; Edremit İlçe Mili Eğitim Müdür Vekili Ramazan Öney, Edremit İlçe Spor Müdürü Fethi Bilge, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Tunçer, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Turnuvada 1. olan okullara Belediye Başkan Yardımcısı Metin Tunçer, 2. olan okullara İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fethi Bilge, 3. olan okullara 75. Yıl Ortaokulu Müdürü Muharrem Yenigün, 4. olan okullara ise Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Turhan Gürgan tarafından ödülleri takdim edildi. Ayrıca Edremit İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ramazan Öney tarafından 23 Nisan Turnuvalarında görev alan öğretmenlere plaket takdim edildi.

 

Yakar Top Turnuvasında Dereceye Giren Okullar Şu Şekildedir;

1- Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Ortaokulu          

2- 75.Yıl Ortaokulu

3- Altınoluk Kardeş Çavuşoğlu Ortaokulu                     

4-Mevlana Ortaokulu

 

Hentbol Turnuvasında Dereceye Giren Okullar Şu Şekildedir;

1-Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Ortaokulu           

2-Akçay Şehit Halil Kantarcı Ortaokulu,

3-Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu                                    

4-Altınoluk Kardeş Çavuşoğlu Ortaokulu

 

Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvasında Dereceye Giren Okullar Şu Şekildedir;

1-Mevlana Ortaokulu                                                   

2- Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

3-Şehit Kadir Altınöz Ortaokulu                                      

 

İlkokullar Futbol Turnuvasında Dereceye Giren Okullar Şu Şekildedir; 

1-Şehit Hamdibey İlkokulu                                        

2-Salih Korkut Budaras İlkokulu

3-Şehit Öğretmenler İlkokulu                                         

4-Cumhuriyet İlkokulu

 

Yıldız Erkekler Futbol Turnuvasında Dereceye Giren Okullar Şu Şekildedir;

1-Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu                                    

2-Kadıköy Leman Akpınar Ortaokulu

3-Mevlana Ortaokulu                                                       

4- Altınoluk Mustafa Erçetin Ortaokulu

 

Küçük Erkekler Futbol Turnuvasında Dereceye Giren Okullar Şu Şekildedir;

1-Mevlana Ortaokulu                                                         

2-Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Ortaokulu

3-Göbelezoğlu Ortaokulu                                                  

4-75.Yıl Ortaokulu

 

Midi Voleybol Turnuvasında Dereceye Giren Okullar Şu Şekildedir;

1-Özel Mektebim Ortaokulu

 

Centilmen Sporcular Şu Şekildedir;

İsmet Can Kuru, Sude Bal, Nisan Avcıeri, Furkan Altındağ, Zeynep Ezgi Kavas, Baran İpek, Süleyman Enes Yıldırım, Halil Lale. 

 

 

08-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-2018

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No11/1 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.