BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ İlçemizi Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ İlçemizi Ziyaret Etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ İlçemizde ilk olarak Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının yürütüldüğü okullarımızdan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nu ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ’tan bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ öğrencilerimizin bu kurslara olan yoğun ilgisinden oldukça memnun olduğunu belirtti. Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ onlara derslerinde başarılar diledi. Çalışmalarından dolayı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti.

 

Destekleme ve Yetiştirme Kursları ziyaretlerinin ardından İlçe Milli Müdürü Yusuf KOÇ ile birlikte 2015 yatırımları kapsamında yapımı devam eden okul inşaatlarını da ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, eğitim adına büyük adımlar atılan ilçemizi sevindirecek güzel haberler verdi. İlçemizde 2015 yılında yatırım programına alınan Akçay’da 24 derslikli Ortaokul, Edremit merkezde 24 derslikli Ortaokul, 18 derslikli Akçay İmam Hatip Ortaokulu ve 18 derslikli Edremit İmam Hatip Ortaokulu olmak üzere toplam 84 dersliğin ardından Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesine 300 kişilik 1 spor salonunun da Edremit’e kazandırılacağını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ 2016 yılında Edremit’e daha fazla yatırımlar yapılacağını, öğrenclerimize velilerimize ve halkımıza hizmet etmekten gurur ve onur duyduklarını belirtti.

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No11/1 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.