BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SENE BAŞI MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI.

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sene Başı Müdürler Toplantısı Edremit Kaymakamı Abdulhamit ERGUVAN, Edremit Belediye Başkan Vekili Mehmet ERTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa KORKMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla yapıldı.
SENE BAŞI MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI.

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sene Başı Müdürler Toplantısı Edremit Kaymakamı Abdulhamit ERGUVAN, Edremit Belediye Başkan Vekili Mehmet ERTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa KORKMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla Edremit Belediyesi Güre Afrodit Termal Tesislerinde yapıldı.

Kahvaltı ile başlayan toplantıda Kaymakam Abdulhamit ERGUVAN 2014-2015 öğretim yılının hayırlı olması temenni ederek yeni göreve başlayan okul müdürlerine görevlerinde başarılar diledi.

Belediye Başkan Vekili Mehmet ERTAŞ okulların ihtiyaçlarının karşılanmasında belediye olarak okullara yardımcı olmaya çalışacaklarını belirtti.

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa KORKMAZ da güvenlik ile ilgili gerekli tedbirleri aldıklarını, herhangi bir sorun olması durumunda okul irtibat görevlileriyle iletişime geçilebileceğini söyledi.

 

Protokol üyelerinin ayrılmasından sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ başkanlığında devam eden toplantıda eğitim öğretim ile ilgili konular görüşüldü. Yusuf KOÇ okul dönüşümlerinin büyük ölçüde sorunsuz olarak tamamlandığını, Edremit’in yoğun göç alması nedeniyle oluşan derslik sıkıntısının giderilmesi için çalışmalar yapıldığını, Edremit’in TEOG ve YGS’de daha başarılı olması için okullarımızda Yetiştirme Kursları açılacağını belirtti. Daha sonra Şube Müdürleri Şaban ALTINSUYU, Vedat KAYA ve Muharrem YENİGÜN tarafından bölümleriyle ilgili bilgilendirme yapıldı. 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No11/1 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.