BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Kurum Müdürleri Toplantısı Online Olarak Yapıldı.
![2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Kurum Müdürleri Toplantısı Online Olarak Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/24175803_MANYET.jpg)
Bugün İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK başkanlığında, şube müdürlerimiz Fehim ALTUN ve Ali ERKOÇ'un da katılımlarıyla sene sonu okul/kurum müdürleri toplantısı yapıldı. Online olarak zoom programı üzerinden gerçekleştirilen toplantıda 2. dönemin değerlendirilmesinin ardından pandemi sürecinde yapılan çalışmalar ve alınan önlemler konuşuldu.