BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

 

Büyük mücadelelerin, zaferlerin yıldönümü olan şanlı tarihimizin altın sayfalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Bu kutlu günde geçmişten dersler çıkartıp gelecekte milletimizi tehdit edebilecek zorluklara karşı aynı vakur duruşu sergilememiz gerekmektedir.

Ordusuyla, milletiyle bir bütün olan yüce Türk milleti; vatanını, bayrağını, maneviyatını tehdit eden her oluşuma karşı durmaktan asla vazgeçmeyecektir. 15 Temmuz'da da gösterdiğimiz üzere Türk'ün bükülmez bileği gelebilecek her tehdide karşı aynı kararlılıkla, inançla vatanını korumaya devam edecektir.

Türk milletinin başarılarla dolu olan tarihine böylesine kutlu bir zaferi daha ekleyen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden kahraman ordumuzun her bir  ferdini, şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyorum. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını ve ülkemizin koruyucusu ordumuzun Türk Silahlı Kuvvetler Gününü yürekten kutlarım.

 

Yakup ÖZBEK 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.