BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
7 ve 8. Sınıflarımız Kazanım Değerlendirme Testini Tamamladı
![7 ve 8. Sınıflarımız Kazanım Değerlendirme Testini Tamamladı](/meb_iys_dosyalar/2021_10/26142726_MANYET.jpg)
Bakanlığımız tarafından uzaktan eğitim sürecinde ortaokul ve lise öğrencilerinin kazanımları edinme düzeylerini tespit etmek amacıyla gerçekleştirilen Kazanım Değerlendirme Testinin 7 ve 8. sınıflar ayağı başarıyla tamamlandı. 11 ve 12. sınıflarımız 27 Ekim Çarşamba günü sınav olacaktır.
Sınava katılan öğrencilerimizi bir kez daha tebrik eder, eğitim hayatları boyunca başarılar dileriz.