BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
75. Yıl Ortaokulumuz Basketbol Yıldız Erkeklerde Körfez Birincisi Oldu
![75. Yıl Ortaokulumuz Basketbol Yıldız Erkeklerde Körfez Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2022_01/05092410_MANYET.jpg)
75. Yıl Ortaokulu 7 ve 8. Sınıf öğrencilerinden oluşan takımımız "Basketbol Yıldız Erkekler" kategorisinde Körfez birincisi oldu. 3 takımın mücadele ettiği turnuvada rakiplerini geçerek şampiyonluğu elde eden öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, Balıkesir'de gerçekleştirilecek müsabakalarda başarılar dileriz.