BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerden Belediye Başkanımıza Ziyaret

Aday Öğretmenlerden Belediye Başkanımıza Ziyaret

 

                Adaylık sürecini İlçemizde sürdüren aday öğretmenlerimizin okul dışı faaliyetleri devam ediyor. “Kurumsal İşleyiş” başlığı kapsamında geçtiğimiz hafta İlçe Kaymakamlığımızı ziyaret eden aday öğretmenlerimiz bugün de Belediye Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdiler. 

                Öncelikle Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Ertaş’ı ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ve aday öğretmenlerimiz ardından Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saka’yı makamında ziyaret ettiler. 

                Belediye Başkanlığı ile okullarımız arasındaki iş işleyiş ve çalışma prensipleri hakkında bilgi sahibi olan Aday Öğretmenlerimiz adaylık süreci hakkında Belediye Başkanı Kamil Saka’ya bilgi verdiler. Kendisinin bir öğretmen çocuğu olduğunu belirten Belediye Başkanı Kamil Saka; “Eğitime her daim destekçi olduklarını dile getirerek İlçemizde eğitim kalitesini yükseltmek hepimizin işbirliği ve fedakârlığı sayesinde gerçekleşecektir.  Sizlere en kutsal meslek olan öğretmenlik görevlerinizde başarılar diliyorum.” dedi.

 

16-03-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.