BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerin Hizmet içi Eğitimleri Sona Erdi.

Aday Öğretmenlerin Hizmet içi Eğitimleri Sona Erdi.

29.06.2016 tarihinde başlayan ve adaylık sürecini İlçemizde sürdüren öğretmenlerimiz ile İlimiz Ayvalık Burhaniye ve Havran ilçelerinden gelen toplam 59 aday öğretmenin katıldığı hizmet içi eğitimler sona erdi. İlçemiz Yılmaz Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam eden ve toplam 192 saat süren eğitimler İlçemiz Şube Müdürleri, okul müdürleri idareciler ve alanında uzman eğitimciler tarafından verildi. Aday öğretmenler eğitimlerinin son gününde ise bundan sonraki resmi süreçle ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Delibey tarafından bilgilendirildiler.

Altı ay süren bu sürecin sona ermesi sebebiyle aday öğretmenlerle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; Mart ayından bugüne devam eden adaylık sürecini birlikte geçirmekten ve hizmet içi eğitim faaliyetleri için Ayvalık Havran ve Burhaniye’den gelen öğretmenlerimizi ağırlamaktan oldukça memnun olduğunu dile getirdi. Öğretmenlik mesleğinin bir ülkenin geleceğinde ne denli büyük bir rol oynadığına değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç aday öğretmenlere yeni görev yerlerinde ve meslek hayatlarında başarılar diledi. 

İlçemizde hizmet içi eğitim alan aday öğretmenlerimiz; Ahmet Avcı, Arda Köroğlu, Ayten Çağlar, Bahar Oluşan, Barlas Taşdelen, Burcu Kemerli, Burçin Bilgin, Ebru Sözer, Elif Demirkaya, Elif Yangöz, Emin Yaman, Emine Berkit, Fulya Ulusoy, Gözde Çelik, Gülşah Emice, Güvenç Boz, Hacer Erturun, Hilal Göktekin, İhsan Yasin Özkayaş, İlknur Çelik Gökay, Kadriye Dedeoğlu, Kağan Aydın, Leyla Madak, Mehmet Koral Çetin, Meryem Akbalık, Meryem Cansu Hatunoğlu, Nesrin Ayık, Nihal Genç, Safiye Bayar, Samet Ayer, Sefa Merve Kirazcı, Sultan Merve Kaplan, Tayyibe Maraz, Tuğba Güneş, Levent Yavan, İlker Caner, Pınar Barım, Aslınur Yazar, Berkay Fırtına, Berra Saraç, Eda Özmen, Elif Kuru, Esra Erdem, Funda Çavuşoğlu, Merve Yüce, Nezaket Yalçın, Şebnem Çağlar, Ömer Faruk Bayraktar, Merve Çakırlar, Merve Kuzu, Ali Yetimoğlu, Begüm Yıldız, Duygu Deliktaş, Ezgican Kayalı, Fatma Yıldız, Firdevs Duran, İlkay Mahmut Karabıyık, Pelin Özge İmir’dir.

 

 

12-08-201612-08-201612-08-2016

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.