BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOǒu Ziyaret Etti.

Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOǒu Ziyaret Etti.

İlçemiz Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ebru İNAL UYAN, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Öğretmeni Kudret ÖZCAN YAVUZ ve öğrencileri bu yıl ülkemizde ikincisi düzenlenen “Çeşme 2. Ulusal Genç Turizmciler Yarışıyor” yarışmasında elde ettikleri başarılarını paylaşmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ’u makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz Osmanlı Mutfağı Dalında” Gül Kokulu Kaymaklı Levrek” yapımı ve sunumu ile Türkiye ikincisi, Alkolsüz Meyve Kokteyli  Yapımında “İda’nın Güneşi (Sun of The İda)” ile Türkiye üçüncüsü ve Yaratıcı Yatak Yapımı dalında “Türkiye Merit Ödülü”nü alarak İlçemize büyük gurur yaşattılar.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ emeği geçen öğretmenleri ve yarışmaya katılan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Projeler ve yarışmalarda elde edilen sonuçlar anlamında İlçemizin iyi bir noktaya geldiğini belirten Yusuf KOÇ bu başarıların katlanarak artmasını temenni ettiklerini belirtti. 

 

18-04-201618-04-201618-04-201618-04-201618-04-2016

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.