BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Aşure Etkinliği Yapıldı.

Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Aşure Etkinliği Yapıldı.

Muharrem ayında asırlık bir geleneği ihya etmek için Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 05 Kasım 2015 Perşembe günü saat 12:30 da düzenlenen Aşure Etkinliği  İlçemiz Kaymakamı Ali SIRMALI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf  KOÇ,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban ALTINSUYU, Hayırsever Fernur SÖZEN Hanımefendi ve bazı okul müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti. 

Öğrencilere geleneklerimizi göreneklerimizi hatırlatmak ve bu güzel geleneği gelecek nesillere aktarılmasına katkı sağlamak amacıyla Altınoluk Fernur Sözen Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Mutfak Bölümü   öğretmen ve öğrencileri  tarafından hazırlanan aşure, Servis Bölümü öğretmen ve öğrencileri tarafından misafirlere ikram edildi. 

 

Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği Yapıldı.Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği Yapıldı.Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği Yapıldı.Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği Yapıldı.Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği Yapıldı.Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Aşure Etkinliği Yapıldı.

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.