BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonası'nda Dereceye Giren Öğrencilerimiz İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'i Ziyaret Etti

Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonası'nda Dereceye Giren Öğrencilerimiz İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'i Ziyaret Etti

 

 

Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından İstanbul'da düzenlenen Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren öğrencilerimiz, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'i ziyaret ettiler. Yarışmada birinci olan Salih Korkut Budaras İlkokulu öğrencisi Furkan Çağlar KARAN'ı, ikinci olan Nihat Tansoy İlkokulu öğrencisi Erdem Doruk DAĞTAŞ'ı, üçüncü olan Salih Korkut Budaras İlkokulu öğrencisi Oğuzhan TOMUR'u, sekizinci olan Karagözoğlu İlkokulu öğrencisi Berat KOÇLAR'ı ve onuncu olan Salih Korkut Budaras İlkokulu öğrencisi Emir Vedat ŞENER'i makamında ağırlayan Yakup ÖZBEK, genç sporcularımıza hediyeler sundu. 

Türkiye Şampiyonu olan Cimnastik Takımı sporcularımızı tebrik eder; emeği geçen okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve kıymetli velilerimize teşekkür ederiz.

 

03-12-202103-12-2021

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.