Atatürk'ün Edremit'e Gelişinin 86. Yıldönümü
![Atatürk'ün Edremit'e Gelişinin 86. Yıldönümü](/meb_iys_dosyalar/2020_04/13213546_ManYet.jpg)
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Edremit ilçemizi ziyaret edişinin 86. Yıldönümü Şehit Hamdi Bey Meydanında düzenlenen tören ile kutlandı.
Edremit Şehit Hamdi Bey Meydanında saat 11:00 de düzenlenen törende Atatürk anıtına Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından çelenkler sunuldu.
Çelenk sunma törenine; Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Garnizon Komutanı V. Rizvan Çiper, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fehim ALTUN katıldı.