BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz'a Teşekkür Ederiz.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz'a Teşekkür Ederiz.

 

                Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel YILMAZ'ın çocuklarımıza mesajı var.

Yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerimize seslenen Sayın Yücel YILMAZ, "Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de KOVİD-19 salgın sebebiyle bazı alışkanlıklarımızı değiştirmemiz, okulda, evde, serviste, sporda ve her ortamda maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulması gerektiğini belirterek çocuklarımıza "KOVİD-19' u birlikte yeneceğiz TMM*mı ;) * (TMM: Temizlik-Maske-Mesafe)" mesajı ile seslendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesince yüz yüze eğitime başlayan anasınıfı ve 1. sınıf öğrencilerimiz için gönderilmiş olan maskelerin dağıtımı bugün gerçekleştirildi. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Cumhuriyet İlkokulu ve Karagözoğlu İlkokulu öğrencilerine maskeleri bizzat dağıttı. Öğrencilerimiz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel YILMAZ'ın Temizlik-Maske-Mesafe mesajına hazırlamış oldukları resimler ile cevap vererek teşekkür ettiler. 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, "Çocuklarımızın yüz yüze eğitime hazırlık sürecinde okul ve kurumlarımıza maske, dezenfektan yardımında bulunan, desteğini her zaman hissettiğimiz, bizlerin hiçbir talebini geri çevirmeyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel YILMAZ'a saygılarımı sunuyor tüm eğitim camiası adına teşekkür ediyorum." dedi.

 

29-09-202029-09-202029-09-202029-09-202029-09-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.