BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Genel Müdürü Sayın Atınç AKINCI, Büyükşehir Körfez Koordinatörü Sayın Kazım ARSLAN, Büyükşehir Belediyesi Otogar Sorumlusu Sayın Saim Gürkan ÇETİN, Toplu Taşıma Müdürü Sayın Aydın YENER,  Edremit Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Sorumlusu Sayın Murat MERT, Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş Ulaşım Planlama ve Operasyon Müdürü Sayın Samet ÖZDEMİR ve Edremit Belediyesi Ulaşım Müdürü Sayın Serkan GÜLER İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler. Müdürümüz Yakup ÖZBEK ziyaretleri ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin okullarına ulaşımına katkıları ve özverili çalışmaları için konuklarına teşekkür etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel YILMAZ başta olmak üzere öğrencilerimizin sağlıklı bir biçimde okullarına ulaştırılmasına imkân sağlayan Sayın Atınç AKINCI'ya, Sayın Kazım ARSLAN'a, Sayın Saim Gürkan ÇETİN'e, Sayın Aydın YENER'e, Sayın Murat MERT'e, Sayın Samet ÖZDEMİR'e ve Sayın Serkan GÜLER'e teşekkür ederiz. 

Konuklarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında muvaffakiyet dileriz.

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.