BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Roman Dernekleri Federasyonu Edremit Temsilcisinden Teşekkür Plaketi.

Balıkesir Roman Dernekleri Federasyonu Edremit Temsilcisinden Teşekkür Plaketi.

 

 

                Bugün Kaymakamımız Sayın Turgay ÜNSAL, Edremit Belediye Başkanı Sayın Selman Hasan ARSLAN, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Şube Müdürlerimiz Ahmet CAN, Halil BAŞARAN, siyasi parti temsilcileri, roman dernekleri temsilcileri ve Hayırsever Mehmet ÇİFCİ'nin katıldığı bir törenle yeni okul binasının temel atma töreni gerçekleşti. 

                Temel atma töreninin ardından mahalle sakinleri ile bir araya gelen Kaymakamımız Sayın Turgay ÜNSAL, Edremit Belediye Başkanı Sayın Selman Hasan ARSLAN, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK vatandaşlar ile bir araya gelerek kısa süre sohbet etti. Yapılan ikramların ardından Balıkesir Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Oktay SÜMERTAŞ ve dernek üyeleri, Kaymakamımız Sayın Turgay ÜNSAL, Edremit Belediye Başkanı Sayın Selman Hasan ARSLAN, Edremit ilçe Emniyet Müdürü Sayın Zafer SÖNMEZ, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Hayırsever İş Adamı Mehmet ÇİFCİ'ye mahalle sakinlerine ve öğrencilerimize sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

 

04-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.