BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİGEP Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

BİGEP Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

                Balıkesir Valisi Sayın Hasan ŞILDAK himayesinde yürüttüğümüz Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) kapsamında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği "Bilgilendirme Toplantısı", Şükrü Tunar Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

                Toplantıya katılan Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup ÖZBEK, ilçemizde BİGEP kapsamında yürütülen projeler hakkında bilgi verdi. İlçemizin ulusal ve uluslararası pek çok projeyle BİGEP'e iştirak ettiğini belirten Yakup ÖZBEK, okul idarecilerimize ve öğretmenlerimize özverili çalışmaları için teşekkür etti.

                Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AŞIK konuşmasında, son 5 yılın LGS ve YKS sonuçlarını analiz ettiklerini ve akademik başarı anlamında Balıkesir ilimizin istenilen noktada olmadığını ifade etti. Bu yıl özellikle akademik başarımızı geliştirecek projelere ağırlık verileceğini belirtti. Okul ve kurum idarecilerimizin bu hususta sıkı çalışma yürütmesini rica etti.

 

                Toplantıya katılan okul idarecilerimize ve BİGEP sorumlusu öğretmenlerimize teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

27-09-202127-09-202127-09-2021

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.