BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİGEP İzleme ve Değerlendirme Sınavlarında İl Birincileri Edremit'ten.

BİGEP İzleme ve Değerlendirme Sınavlarında İl Birincileri Edremit'ten.

 

 

Balıkesir Valimiz Sayın Hasan Şıldak himayelerinde başlatılan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) kapsamında Balıkesir genelindeki tüm resmî ve özel 8.sınıf öğrencilerinin katıldığı İzleme ve değerlendirme sınavlarında öğrencilerimiz önemli başarılara imza attı. 2. Online LGS denemesinde Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Ortaokulu öğrencimiz Efe Esin, Özel Edremit Tekden Ortaokulu öğrencimiz Kerem Sarıçam, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimiz Kadriye İmre ve Elif Beyza Çakır tam puan alarak il birincisi oldular. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Özbek, BİGEP deneme sınavlarında önemli başarılara imza atan öğrencilerimizi ve ailelerini makamında ağırladı. Öğrencilerin başarısında büyük payı olan okul yöneticilerimizi ve velilerimizi tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Özbek, öğrencilerimize birer saat hediye ederek başarılarının devamını diledi.

 

08-02-202108-02-2021

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.