BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap Projesi Protokolü İmzalandı.

Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap Projesi Protokolü İmzalandı.

İlçedemizdeki 18 ortaokulun 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, kendilerini ifade etmelerini sağlamak, iletişim ve sosyal becerilerinin gelişmesi amacıyla düzenlenen, “Boyunca Kitap Oku, Bisikleti Kap" projesi kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Edremit Belediyesi arasında protokol imzalandı.

İlçemizde yer alan 18 adet ortaokulda öğrenim gören 5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerinin 15 Ekim 2015 tarihi ile 19 Mayıs 2016 tarihleri arasında okuduğu kitapların takibi okul müdürlüklerince yapılarak, okullarımızda bu tarihler arası en çok kitap okuyan öğrenciler tespit edilecektir. Her okulda en çok kitap okuyan öğrencilerimize Belediye Başkanlığımızca ödülleri olan bisikletleri hediye edilecektir. 

Belediye Başkanımıza hassasiyetinden ve yardımlarından dolayı teşekkür eder, yarışmaya katılacak olan öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.