BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edebiyat Rüzgârları Üçüncü Yılında Esmeye Devam Ediyor.
![Edebiyat Rüzgârları Üçüncü Yılında Esmeye Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/27085531_DSC_0002.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, BENGİ Edebiyat Rüzgârları Projesi şiir ve eser okuma yarışmaları ile ilgili olarak lise müdürleriyle toplantı yaptı. Toplantıda, müdürlüğümüz tarafından hazırlanan ve ilçemizde 3 yıldır yürütülen Edebiyat Rüzgârları Projesi kapsamında ocak ayında başlayacak olan yarışmaların hazırlık çalışmaları gözden geçirildi.