BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit Altınoluk Zait Eroğlu İlkokulu’na Resimde Türkiye İkinciliği

Edremit Altınoluk Zait Eroğlu İlkokulu’na Resimde Türkiye İkinciliği

 

Türkiye geneli resmi/özel tüm okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okul öğrencileri arasında düzenlenen “Haritaları Seviyoruz” konulu 2.Ulusal Çocuk Resim Yarışmasında  ilçemiz okullarından  Altınoluk Zahit Eroğlu İlkokulu anasınıfı öğrencisi Zehra İstanbullu  altı yaş grubunda Türkiye İkincisi oldu.

 

Minik Ressamdan Büyük Başarı

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Birimi değerlendirme komisyonunca seçilen eserlerin gönderildiği “Haritaları Seviyoruz” konulu 2.Ulusal Çocuk Resim Yarışmasında Altınoluk Zahit Eroğlu İlkokulu anasınıfı öğrencisi Zehra İstanbullu  altı yaş grubunda Türkiye İkincisi olarak ilçemize  büyük bir gurur yaşatmıştır.

İlçemizi gururlandıran  ve ilimizi temsil edecek olan  öğrencimiz ödülünü  2 Mayıs 2017 tarihinde Bilkent Otel’de düzenlenecek olan etkinlikte takdim edilecek.

İlçemizi ve en iyi şekilde temsil ederek resim dalında Türkiye İkinciliği kazanan minik öğrencimiz Zehra İstanbullu’yu, ailesini,  Altınoluk Zait Eroğlu İlkokulu ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

  

 

13-04-201713-04-2017

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.