BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Mehmet Ali ULACIK "Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması"nda Üçüncü Oldu
![Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Mehmet Ali ULACIK](/meb_iys_dosyalar/2022_01/07095310_MANYET.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce düzenlenen "Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması"nda, Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesinde okuyan öğrencimiz Mehmet Ali ULACIK Balıkesir üçüncüsü oldu. Öğrencimizi tebrik eder; bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve öğrencimizin ailesine teşekkür ederiz.