BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit Anadolu Lisesi, İlçemizin Üçüncü Proje Okulu Oldu.

Edremit Anadolu Lisesi, İlçemizin Üçüncü Proje Okulu Oldu.

 

 

Müdürlüğümüzün girişimleri ile ilçemizin köklü okullarından olan Edremit Anadolu Lisesi, proje okulu olmaya hak kazanmıştır. İlçemize, Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi ve Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesinden sonra başarılı öğrencilerimizin sınav puanıyla yerleşebileceği bir proje okulu daha kazandırıldı. Bu girişimle Edremit'in başarılı öğrencilerinin tercih edebileceği proje okullarının sayısının ve kontenjanının yeterli olmaması sebebiyle farklı ilçeleri tercih etmesinin önüne geçilecek, böylece başarılı öğrencilerin Edremit'te öğrenime devam etmesi sağlanacak.

Uzun zamandır önem arz eden proje okulumuzun ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan başta Balıkesir Milletvekilimiz Sayın Mustafa CANBEY'e, Valimiz Sayın Hasan ŞILDAK'a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ'a, Kaymakamımız Sayın Turgay ÜNSAL'a teşekkür ediyor, Edremit Anadolu Lisemizde öğrenim gören ve görecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Edremit'imize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun.

 

 

Yakup ÖZBEK 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

02-06-202102-06-2021

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.