BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edremit Halk Eğitimi Merkezi Yılsonu Sergisi
![Edremit Halk Eğitimi Merkezi Yılsonu Sergisi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04092712_manset.jpg)
Edremit Halk Eğitimi Merkezi Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri Haftası kapsamında Edremit Faruk Serpil Parkında 2 gün sürecek olan bir sergi açılışı gerçekleştirdi.
Edremit Kaymakamımız Sayın Ahmet Odabaş, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Cavit Cebeci ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Ciğer kursiyerlerimizin etkinliklerini izlediler ve hazırladıkları ürünleri incelediler.