BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

Edremit İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

Edremit  İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Edremit Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. 

Kaymakam Ali SIRMALI Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya  Edremit Belediye Başkan Yardımcısı İlhan YAZAR, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa KORKMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Şaban ALTINSUYU, Şube Müdürü Muharrem YENİGÜN ile bazı okul/kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

          Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Edremit Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yürütülen faaliyetlerin değerlendirildiği toplantıda, gelecek dönemde yapılacak çalışmalar hakkında görüşmeler yapıldı. Edremit Kaymakamı Ali SIRMALI “ Halk Eğitimi faaliyetlerinin önemli olduğunu, yeni dönemde istihdama yönelik çalışmalara önem verilmesi gerektiğini, bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde kurumlarımıza başta belediye olmak üzere resmi ve sivil toplum kuruluşlarının destek vermesi gerektiğini” söyledi. 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.