BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar CİĞER' in Yeni Yıl Mesajı

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar CİĞER' in Yeni Yıl Mesajı

Yeni yıl, geçen zamanın bir değerlendirmesinin yapılarak olumsuzluklardan ders çıkarılmasının ve hedeflerin yeniden gözden geçirilmesinin yanı sıra, geleceğe dair planların yapılmasına fırsat sağlayan yeni bir başlangıçtır.

2022 yılı, gerek küresel ölçekte gerekse ülkemizde önemli olayların ve birçok değişimin yaşandığı bir yıl oldu.  İlçemizde eğitim hizmetlerinin etkin, verimli ve süratli bir şekilde yürütülmesine yönelik tüm eğitim kurumlarımızın göstermiş olduğu çabaların yeni yılda da artarak devam edeceğine olan inancım tamdır. 2023 yılında da Edremit'te eğitimin daha başarılı, daha verimli ve geleceğe yön veren bir yapıda olması için; birlik ve bütünlüğümüzü, var olan kenetlenmemizi, sahip olduğumuz potansiyeli, kaynaklarımızı ve zamanımızı en iyi şekilde değerlendirerek toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.    

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin kuruluşunun 100. yılına gireceğimiz 2023 yılında ülkemize, milletimize, tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eder; toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olması dileklerimle, hizmet etmekten onur duyduğum eğitim camiasının, sevgili öğrencilerimizin, saygıdeğer öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni yılını kutlarım.

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.