BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit Roman Dernekleri Federasyonu ve Edremit Müzisyenler Derneğinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'e Ziyaret.

Edremit Roman Dernekleri Federasyonu ve Edremit Müzisyenler Derneğinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'e Ziyaret.

 

Edremit Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Oktay SÜMERTAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Edremit Müzisyenler Derneği Başkanı Zeki GÜLTABAK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'i ziyaret etti. Misafirlerimiz, Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında Müdürlüğümüzce ilçemizde yaşayan roman vatandaşların istihdamına yönelik hazırlanan ve GMKA tarafından desteklenmeye değer görülen "Anneler ve Çocuklar Eğitime, Güvenli Bir Geleceğe" isimli projemiz ile ilçemizde kazandırılacak olan "Edremit Sürekli Eğitim, Gelişim ve Üretim Merkezi" çalışmaları için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'e memnuniyetlerini dile getirdiler. İlçemizde roman vatandaşlarımızın yoğun olarak ikamet ettiği bölgelerdeki diğer eğitim yatırımları ve projeler hakkında bilgi paylaşımında bulunulan görüşme sonrası, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, misafirlerimize iyi dilek ve destekleri için teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.