BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit'te Yüz Yüze Eğitim İçin Hazırlıklar Tamamlandı.

Edremit'te Yüz Yüze Eğitim İçin Hazırlıklar Tamamlandı.

 

Edremit'te 21 Eylül'de ana sınıfı ve ilkokul 1.sınıf öğrencileri için başlayacak olan yüz yüze eğitim çalışmalarının detayları kamuoyu ile paylaşıldı. 21 Eylül'de Edremit'te 42 okulda 1765 ana sınıfı, 1911 ilkokul 1.sınıf olmak üzere toplam 3676 öğrencimizin yüz yüze eğitime başlayacağını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, velilerimiz için bir mesaj yayımladı. 

"Değerli Velilerimiz,Salgın sebebiyle ayrı kaldığımız öğrencilerimizle kısmen de olsa kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un da açıkladığı üzere ilk aşamada yalnızca ana sınıfı ve 1.sınıf öğrencilerimiz okullarımızı şenlendirecekler. Diğer öğrencilerimiz şimdilik uzaktan eğitim faaliyetlerine devam edecekler. Eğitim camiası olarak bizler ne kadar heyecanlıysak, öğrencilerimizin de bir o kadar heyecanlı olduklarının farkındayız. Şunu bilmenizi isterim ki yüz yüze eğitim gündeme geldiği andan itibaren öğrencilerimizin ikinci yuvaları olan okullarımızı evleriniz kadar korunaklı ortamlara dönüştürmek için var gücümüzle çalıştık. Yönetici, öğretmen ve yardımcı personellerimiz büyük özveri ve fedakarlıklarla okullarımızı yeni eğitim öğretim dönemine hazır hâle getirdiler. Öğrencilerimizin sağlıklı ortamlarda nitelikli eğitim almalarını önceleyerek yaptığımız çalışmalar neticesinde okullarımızda salgına karşı gerekli tedbirlerin eksiksiz alındığını söyleyebilirim.  Okullarımıza eğitim almak üzere gönderilen her çocuğu evladı olarak benimseyen ve bu bilinçle çalışan okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, yardımcı personelimize; fedakarlığınız ve işbirliğiniz için siz değerli velilerimize şükranlarımı sunuyorum.

En yakın zamanda sağlıklı günlerde tüm öğrencilerimizle yüz yüze buluşmak dileğimle..."

 

Yakup ÖZBEK 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

 18-09-202018-09-202018-09-2020

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.