BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitime Hayırsever Desteği İle Yeni Bir Z-Kütüphane Daha Yapılacak.

Eğitime Hayırsever Desteği İle Yeni Bir Z-Kütüphane Daha Yapılacak.

 

İlçemizde hayırseverlerin desteği ile yapılan Z-Kütüphane sayısı her geçen gün artıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç ile Edremit’in önde gelen işadamlarından “Kafkas Beton’’ sahibi Hüseyin Çelik arasında Z-Kütüphane protokolü  imzalandı. 

Yapılan protokolle Edremit ilçesi okullarından 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu 70 m2’lik Z-Kütüphanesine kavuşacak. Bu sene açılması planlanan 70 m2’lik kütüphaneye “Hamise-Hüseyin Çelik’’ ismi verilecek. 

İlçemizdeki Z-Kütüphane sayısı imzalanan protokolle dokuza ulaşacak. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç; “Hayırseverimize çok teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum. Bu kütüphaneyle 9. Zenginleştirilmiş Kütüphanemiz oldu. Öğrencilerimizin bol bol kitap okumasını arzu ediyorum. İlçemizde Z-Kütüphanesiz okulumuz kalmasın. Kütüphanelerimizi mümkün olduğu kadar tüm okullarımızda açacağız, açmamız da gerekiyor çünkü eğitim ve öğretim topyekün bir süreç. Sadece derslikle bitmiyor, kütüphanesi, laboratuvarı, müzik odası gibi pek çok farklı birimler oluşturarak okullarımızı zenginleştirmeliyiz. Hayırseverlerimizin destekleriyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

 

26-03-201826-03-201826-03-2018

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.