BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hanım Yazarlar Projesi, İlk Meyvesini Verdi.

Hanım Yazarlar Projesi, İlk Meyvesini Verdi.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, Edremit Anadolu İmam-Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunun “Hanım Yazarlar Proje”si ekibini makamında kabul etti.

Proje doğrultusunda yazar ve akademisyenlerle öğrencilerin buluşturulduğunu, deneyim kazanmaları ve bilgi edinmeleri amacıyla Balıkesir, İstanbul, İzmir ve Çanakkale’ye geziler düzenlendiğini, etkinliklerine geçmişten günümüze hanım yazarların tanıtım faaliyetleriyle devam edeceklerini ifade eden proje koordinatörü, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Hatice Çam, Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamındaki proje çalışmaları hakkında bilgi vererek öğrencilerin öykülerinden oluşan ve basımı yapılan kitabı İlçe Millî Eğitim Müdürümüze hediye etti. 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, “Bezmiâlem Öyküleri” ismini taşıyan kitapta emeği geçen öğrencileri ve proje koordinatörü Hatice Çam’ı özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

 

07-02-201907-02-201907-02-201907-02-2019

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.