BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Havran Gençlik Spor İlçe Müdürü Apdurrahman BEŞBAŞ ve Spor Eğitim Uzmanı İrfan SİLVA İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK' i Ziyaret Etti.
![Havran Gençlik Spor İlçe Müdürü Apdurrahman BEŞBAŞ ve Spor Eğitim Uzmanı İrfan SİLVA İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK' i Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/15200059_MANYET_GSP.jpg)
Havran Gençlik Spor İlçe Müdürü Apdurrahman BEŞBAŞ ve Spor Eğitim Uzmanı İrfan SİLVA İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK' e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.