BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverlerimiz, İlçemize Kazandıracağı 3 Okulun Protokolleri Valimiz Sayın Hasan ŞILDAK'ın Katılımıyla İmzalandı.

Hayırseverlerimiz, İlçemize Kazandıracağı 3 Okulun Protokolleri Valimiz Sayın Hasan ŞILDAK'ın Katılımıyla İmzalandı.

 

 

Milli Eğitim Bakanlığınca ilçemizde deprem dayanım kriterlerini sağlamadığı için yıkımına karar verilen okulların yerine hayırsever destekleri ve devlet katkısıyla yeni okullar yapılıyor. Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi ve Zeytinli İlkokulu devlet desteğiyle, Cumhuriyet İlkokulu, Avcılar İlk-Ortaokulu ve Dokuz Eylül Ortaokulu Edremitli Hayırseverlerimizin desteğiyle yapılarak ilçemize 5 yeni okul kazandırılacak.

Bugün Kaymakamlık makamında, Valimiz Hasan ŞILDAK, Kaymakamımız Ali SIRMALI, Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan ARSLAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK ve hayırseverlerimiz; Mehmet ERTAŞ, Agah FERHATOĞLU ve Mehmet ÇİFTÇİ'nin katılımıyla 3 okulumuzun protokol imza töreni gerçekleşti. 

İlçemizde eğitim ve diğer çalışmalarımızda bizlere destek olan başta Valimiz Sayın Hasan ŞILDAK'a, Kaymakamımız Sayın Ali SIRMALI'ya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup YILDIZ'a teşekkür ediyor okullarımızı yapma taahhüdünde bulunan hayırseverlerimiz; Mehmet ERTAŞ, Agah FERHATOĞLU ve Mehmet ÇİFTÇİ'ye, okullarımızın çevre düzenlenmesi işlerini üstlenen  Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan ARSLAN'a, bu süreçte emekleri bulunan , yapılacak yeni okullarımızın ilçemize ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

 

10-07-202010-07-202010-07-202010-07-2020

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.