BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Edremit'ten Türkiye Çapında Bir Başarı Daha

Edremit'ten Türkiye Çapında Bir Başarı Daha

  

Ayder Organizasyon'un düzenlediği "3. Uluslararası Su ve Sağlık Kongresi" kapsamında yapılan "Suya Dair Her Şey" konulu kompozisyon yarışmasında İlçemiz Mevlana Ortaokulu 6-A sınıfı öğrencisi Defne Değerli, "Suya Övgü" adlı eseriyle Türkiye üçüncüsü oldu. 

Öğrencimiz ve ailesi ile bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, "Öğrencimizi gönülden kutluyorum. Öğrencilerimiz akademik başarılarının yanı sıra sanat alanında da önemli başarılara imza atarak bizi gururlandırıyorlar. Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü başta düzenli kitap okuma etkinlikleri olmak üzere Edebiyat Rüzgarları, Kayda Değer gibi öğrencilerimizi okumaya ve yazmaya teşvik eden projelerimizin olumlu dönütlerini alıyoruz. Öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmemize yardımcı olan idareci ve öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi böyle güzel işler üretmeleri konusunda destekleyen ailelerini tebrik ediyorum." dedi. 

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç, öğrencimizi başarısından dolayı tebrik ederek içindeki yazma isteğinin artarak devam etmesini diledi. Ayder Organizasyon tarafından gönderilen tablet ve başarı belgesini öğrencimize verdi.

 

 10-07-201910-07-201910-07-2019

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.