BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

 

Gazetecilik fedakârlık isteyen, ağır şartlar altında çalışmayı gerektiren bir meslek. Salgın, savaş, deprem gibi zor durumlarda dahi gazetecilerimiz kamuoyunun haber alma özgürlüğünü kısıtlamamak adına gecelerini gündüzlerine katarak çalıştılar. Pandemi sürecinde alınan kararların ve uygulanan tedbirlerin hızlı ve doğru bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılmasını sağlayarak covid-19 ile mücadelemizin görünmeyen kahramanları oldular. 

Bilginin her geçen gün katlanarak çoğaldığı ve teknolojinin takip edilmesi zor bir hızda geliştiği günümüzde basın da çağı yakalamış, internet medyası ve sosyal medya ile eş zamanlı ve en hızlı bilgi paylaşımına ulaşmıştır. Ülkemizin menfaatini ön planda tutarak, mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşa karşı sorumluluk bilinciyle son derece önemli ve zor bir görevi ifa etmeye çalışan, milletimizin gören gözü, duyan kulağı, konuşan dili, yazan eli olan başta göreve başladığım ilk günden beri birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum yerel ve ulusal basın mensuplarımız olmak üzere tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

 

Yakup ÖZBEK 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.