BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Patikle Başla Kitapla Yaşa.

Patikle Başla Kitapla Yaşa.

 

 

                Fatma Sevim Kıyakoğlu Anaokulu Müdürü Fatma AYAN ERDOĞMUŞ,  proje yürütücüleri Özlem ÖZDEN UÇAK ve Serap ÜNER " PATİK" projesi tanıtımı için İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'e ziyarette bulundular.

Proje yürütücüleri Özlem ÖZDEN UÇAK ve Serap ÜNER  "bilişsel gelişimin çok hızlı olduğu okul öncesi dönemde çocuğun gelişimsel ihtiyaçlarının gözetilerek kitaplar yoluyla çocukların soru sorma, sorgulama, problem çözme, eleştirel düşünme ve tasarım odaklı düşünme becerilerinin felsefi düşünme ve üst düzey düşünme becerilerinin geliştirilmesi, bebeklikten itibaren çocuklarda okuma kültürünün ve okuyucu kimliğinin gelişmesi, kitap seçimi, yetişkinlerin çocuklara kitap okuma teknikleri, düşünme sorgulama süreçlerini desteklemeyi hedeflediğini" belirterek projenin tanıtımını yaptılar. 

Proje tanıtımının ardından kurumumuz çalışanına kitap hediye eden proje yürütücüleri Özlem ÖZDEN UÇAK ve Serap ÜNER'e, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

14-01-2021

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.