BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenimi Dinliyorum Projesi Kapsamında Öğretmenlerimizle Buluştuk

Öğretmenimi Dinliyorum Projesi Kapsamında Öğretmenlerimizle Buluştuk

 

Öğretmenimi Dinliyorum Projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz toplantıda İmam-Hatip Meslek Programı öğretmenleriyle buluştuk. Öğretmenlerimizden gelen talepleri dinledik. Eğitim sürecinin sağlıklı bir biçimde sürdürülmesi için öğretmenlerimizle irtibat halinde olmalıyız. Bu sebeple tüm branşlardaki öğretmenlerimizle buluşmaya devam edeceğiz.

Bugün, 15 Temmuz İmam-Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleşen buluşmada, Edremit Kaymakamı Sayın Turgay ÜNSAL öğretmenlerimize seslendi.  Yeni eğitim-öğretim yılının ülkemize hayır getirmesini diledi. Öğretmenlerimize olan inancını vurgulayan Sayın ÜNSAL, Edremit İlçemizin eğitim başarısını sürdüreceğini söyledi. Balıkesir İl Müftümüz Sayın Celal SÜRGEÇ, öğretmenlik mesleğinin mesuliyetine dikkat çekti. Peygamberlik mesleği olan öğretmenliğin en zor fakat en kıymetli meslek olduğunu vurgulayan Sayın SÜRGEÇ, öğretmenlerimiz aracılığıyla şuurlu nesiller oluşturmamız gerektiğini vurguladı.

İlahiyatçı Salih DÜLGER Hocamız da öğretmenlerimize hitap etti. Mesleki tecrübelerini paylaşan Sayın DÜLGER, öğretmenlik mesleğinin toplumun inşasındaki kıymetine dikkat çekti. 

Yeni eğitim-öğretim yılının öğretmelerimize sağlık, mutluluk, başarı getirmesini dileriz. 

 

01-09-202101-09-202101-09-202101-09-202101-09-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.