BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Edremit'te okullar arası "Bahar Turnuvası" başladı
![Edremit'te okullar arası](/meb_iys_dosyalar/2023_04/06134632_manYet.jpg)
Bahar ayının gelmesi ile okullarımızdaki sportif etkinlikler hız kazanmaya başladı. Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen okullar arası " FUTBOL BAHAR TURNUVASI" başladı. İlçemizdeki ilkokullar ve ortaokulların katıldığı turnuva 1 hafta sürecek. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar CİĞER ilk maçların başlama vuruşunu yaparak küçük sporculara başarılar diledi.