BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yılsonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Yılsonu Mesajı

 

Sevgili Öğrenciler;

Sınıflarımızda sizlerle beraber olmanın mutluluğu ile bir yılı daha geride bıraktık. Biliyoruz ki başarı tesadüf değildir, çok çalıştık, yorulduk, bazen hüzünlendik, bazen güldük ancak şartlar ne olursa olsun her zaman çalışmaya, öğrenmeye, gelişmeye devam edeceğiz. Yaz tatilinizi sağlıkla, sevdiklerinizle en verimli bir şekilde geçirip, yeni dönemde tekrar kavuşmak dileğiyle, hepinize iyi tatiller.

Fedakar Öğretmenlerimiz;

Öğretmenliğin bir meslekten öte, adanmışlık duygusu ile yapılan kutsal bir görev olduğunu hepimiz biliyoruz. Ülkemizin geleceği için yetiştirdiğiniz yeni nesiller sizin emeğiniz ve alın terinizdir. Sizlere fedakarca çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, Edremit ilçemizdeki eğitim seviyemizi daha yukarılara çıkarmak için çalışacağımız yeni dönemde görüşmek umuduyla, iyi tatiller dilerim.

Değerli Velilerimiz;

Öğrencilerimizin başarılı bir öğrenci olması yanında, sağlıklı, özgüvenli, nitelikli iyi bir insan olması da önemlidir. Güzel ülkemizin geleceğinde şimdiki gençler söz sahibi olacaktır. Çocuklarımızı önemseyelim, takip edelim, gerekli ilgiyi ve imkanları sunalım. Hep beraber olursak aşamayacağımız engelimiz olmaz. Çocuklarımızla beraber sağlık ve mutluluk ile iyi tatiller dilerim.

 

Yaşar CİĞER 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.