BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sayın İsmail Ok, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.
![Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sayın İsmail Ok, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/21172452_manYet.jpg)
Vekilimiz Sayın İsmail OK, beraberinde Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem UMUTLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar CİĞER' i ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştirdiler, İlçemize yapılan ve yapılacak olan eğitim yatırımları üzerine değerlendirmeler yaptılar. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Anadolu Lisesinde yapılan güçlendirme çalışmalarını incelediler.