BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Eğitim Adına Yapılacak Olan Yatırımlar Görüşülmek Üzere İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ Makamında Ziyaret Edildi.

İlçemizde Eğitim Adına Yapılacak Olan Yatırımlar Görüşülmek Üzere İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ Makamında Ziyaret Edildi.

Edremit Kaymakamı Ali SIRMALI, Edremit Belediye Başkanı Kamil SAKA ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ’i 04.12.2015 tarihinde makamında ziyaret etti.

Ziyarette ilçemizin eğitim öğretim imkânlarının iyileştirilmesi konuları konuşuldu. 2015 yılındaki 86 dersliğe ek olarak ilçemize 24 derslikli 2 ilkokul,24 derslikli bir ortaokul, 300 öğrenci kapasiteli kız öğrenci yurdu, halk eğitim merkezi ve fen lisesi yapımı konuları istişare edilerek güzel ve ümitli haberler alındı.

Belediye Başkanı Kamil SAKA yapılacak okulların arazilerini temin etme sözü verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf KOÇ  “Edremit’imiz 2017-2018 Eğitim Öğretim sezonunda bütün okullarında tam gün eğitime geçmiş olacak inşallah. Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Yatırımlardan Sorumlu Şube Müdürümüz Fatih AKA’ya üstün gayret ve destekleri için müteşekkirim dedi.

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.