BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Müdür Yardımcıları ile Tanışma Toplantısı Yapıldı.

İlçemiz Müdür Yardımcıları ile Tanışma Toplantısı Yapıldı.

Müdürlüğümüz Toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç başkanlığında gerçekleşen tanışma toplantısına Şube Müdür Gürhan Kuştutan ve İlçemiz okul ve kurumlarında görev yapmakta olan 92 Müdür yardımcısı katıldı.

Toplantıda göreve yeni başlayan ve görevini sürdürmekte olan tüm müdür yardımcılarının kendilerini tanıtmaları ile başladı.  Göreve yeni başlayan müdür yardımcılarının yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, tüm müdür yardımcılarımıza yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Toplantı ilçemizdeki tüm okul ve kurumlarımızda 15 temmuz darbe girişiminin ardından alınan güvenlik önlemlerinin önemi üzerinde duruldu ve bu konuda değerlendirmeler yapıldı.  Gerekli tüm hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, “Okullarımızda idarecilerimize bu konuda büyük görev düşmekte, tüm tedbirler alınarak güvenlik önlemleri eksiksiz bir şekilde uygulanmalıdır.” dedi.

Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladığı günden bugüne yapılan çalışmaların genel bir sunumunu yapan Yusuf Koç ilçemizdeki yatırımlar, onarımlar tadilatlar, projeler ve yarışmalar, seminerler, toplantılar ve akademik anlamda elde edilen başarılara değindi. Son iki yılda İlçemize 156 derslik kazandırıldığını belirterek İlçemizde eğitim öğretime yeni açılan okullardaki çalışmaların tamamlanmasında emeği geçen idarecilere teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; “İyi bir yönetici astlarıyla, üstleriyle veli ve öğrencisiyle iyi bir iletişim içinde olmalıdır.” dedi.

Toplantıda yöneticilik görevini icra ederken iletişime çok dikkat edilmesi gerektiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; “İyi bir yönetici astlarıyla, üstleriyle veli ve öğrencisiyle iyi bir iletişim içinde olmalıdır. İyi bir iletişimle tüm sorunların üstesinden gelinebilir.  Ayrıca yöneticilerimiz mevzuata da tamamen hâkim olmalıdır. Mevzuat bizi sorunlara karşı koruyan en güçlü kalkanımızdır.” dedi. Tüm idarecilerimizin devlet memuru vakar ve ciddiyetine uygun bir tavırla, yönetici, öğretmen ve öğrencileriyle tam bir ekip ruhu içinde hareket etmesi gerektiğini vurguladı. 

Okullarımızda bu yıl daha kaliteli ve verimli bir eğitim ortamı ve bunun neticesinde daha güzel başarılar elde edebilmek için pek çok yeni proje ve çalışmaların hep birlikte yürütüleceğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç’un müdür yardımcılarımızın görüş ve isteklerini almasının ardından toplantı sona erdi.

 

17-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-2016

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.