BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Komisyonu Yıl Sonu Toplantısı Yapıldı.
![İlçe Millî Eğitim Komisyonu Yıl Sonu Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_06/20155637_MANYET.jpg)
İlçe Millî Eğitim Komisyonu yıl sonu toplantısı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç başkanlığında yapıldı. Şube Müdürümüz Hasan Delibey'in de katıldığı toplantıda 2018 - 2019 eğitim - öğretim yılında yürütülen proje çalışmalar, EBA kullanımı, değerler eğitimi, seminer çalışmaları, İYEP, sınavlı/sınavsız öğrenci yerleştirme işlemleri değerlendirildi, değişen mevzuat incelendi ve okullarda uygulama birliğine yönelik çalışmalar görüşüldü.