BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulunu Ziyaret etti.
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulunu Ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/10135339_MANYET.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK ve Şube Müdürümüz Halil BAŞARAN, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı münasebetiyle Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulu'nu ziyaret etti. Okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, öğrencilerin hazırlamış olduğu kısa gösteriyi izledi.