BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Okul, Kurum Müdürleri ile Toplantı Yaptı.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Okul, Kurum Müdürleri ile Toplantı Yaptı.

 

                İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK başkanlığında okul, kurum müdürleriyle video konferans yöntemiyle toplantı gerçekleştirdi. 12 Ekim 2020 Pazartesi günü itibariyle ilçemizde okul öncesi, ilkokul, 8 ve 12. sınıflar ile özel gereksinimli öğrencilerimiz için yüz yüze eğitimin ikinci aşamasının başlayacağını belirterek, ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf ile ortaokul 8. sınıfların haftada 2 gün toplam 12 ders saati ( 2 gün, 6+6), imam hatip ortaokullarında ise haftada 2 gün toplam 14 ders saati (2 gün, 7+7 ) uygulanacağını, lise hazırlık sınıfları ve 12. sınıflarda haftada 2 gün toplam 16 ders saati (2 gün, 8+8) yapılacağını dile getirdi.

                Okul ve kurumlarımızda güvenli ve sağlıklı eğitim ortamı oluşturulması gerektiğini ifade eden İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, hijyen ve sosyal mesafe standartlarının büyük bir titizlikle uygulanması konusunda hassasiyet gerktirdiğini ifade etti.

 

                İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK "12 Eylül 2020 Pazartesi günü itibariyle başlayacağımız yüz yüze eğitimin ikinci aşamasında okul ve kurum müdürlerimizin de desteğiyle öğrencilerimize güvenli bir ortam oluşturacağımızı inanıyor, bu süreçte bizlere sağladığınız özveri ve gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum." dedi. 

 

 

 

 

09-10-2020

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.