BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Okullarımızı Ziyarete Devam Ediyor.
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Okullarımızı Ziyarete Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2020_10/15185116_MANYET.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, okul ziyaretleri kapsamında bugün Altınoluk Zahit Eroğlu İlkokulu, Altınoluk Fikriye-Mehmet Elberk Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.
Okul ziyaretlerine, Hayırsever İş Adamı Agah FERHATOĞLU'nun yaptıracağı 12 derslikten oluşan Avcılar İlkokul/Ortaokulu ile devam eden İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, okulun yapımı için belirlenen alanı ziyaret ederek incelemede bulundu.