BALIKESİR
EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Sendika Temsilcileri İle Bir Araya Geldi.
![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Sendika Temsilcileri İle Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/16091828_MANYET.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK, Muharrem YENİGÜN Eğitim-Bir-Sen, Zafer KAHRAMAN Türk Eğitim-Sen, Fikriye YADIRGI Eğitim-Sen ve Selman Zeki TİRYAKİ Eğitim-İş sendikaların temsilcileriyle bir araya gelerek, yüz yüze eğitim ile ilgili değerlendirme ve istişare toplantısı yaptı.