BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in Yeni Yıl Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Yakup ÖZBEK'in Yeni Yıl Mesajı

 

Hayata dair acı ve tatlı olayları, sevinçleri ve hüzünleri ile bolca sınandığımız 2020 yılını geride bırakıp yeni bir yıla, yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşamaktayız.  Bu süreç aslında başlarda zorlayıcı ve kısıtlayıcı olsa da karşılaştığımız her zorlukta yeni şeyler öğrenerek, anlamlı tecrübeler edinerek yol aldık yıl boyunca. Doğal afetlerde kenetlendik birbirimize tek yürek olduk. Salgınla mücadelede kendimizden çok sevdiklerimize zarar vermekten korktuk. Yaşlılarımızın halini hatırını daha sık sorar olduk. Özellikle eğitimde online dünyanın uçsuz bucaksız olanaklarını hayatımıza, günlük rutinimize bir şekilde adapte etmeye çalıştık...

Tüm zorluklara rağmen öğretmenlerimiz özveriyle çalışmaktan vazgeçmediler. Evlerini birer sınıfa çevirip gece gündüz demeden evlatlar yetiştirmeye devam ettiler. Sağlık çalışanları günlerce uyumadan hayatları pahasına halkımızın sağlığı için mücadele ettiler. Vefa destek grupları bizi biz yapan değerleri hepimize yeniden hatırlattılar. 

Birçok acıyla sınandığımız bu yılda bize kalbimizin yerini hatırlatan herkese minnetlerimi sunuyor, 2021 yılının öncelikle tüm dünyaya dostluk ve barış getirmesi, her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acılara son vermesi, dayanışma, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi güçlendirmesini diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.