BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından ´Sazımız, Sözümüz´ Adlı Şiir ve Müzik Şöleni Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Tarafından ´Sazımız, Sözümüz´ Adlı Şiir ve Müzik Şöleni Yapıldı.

        Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Sazımız, Sözümüz” Adlı Şiir ve Müzik Şöleni düzenlendi. Şiirlerin okunup, müzik dinletilerinin sunulduğu geceye Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Sayın İlhan YAZAR, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf KOÇ, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa KORKMAZ, Edremit Müftüsü Sayın Kemal KARADENİZ, , Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sabri PEKŞEN, Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Fethi BİLGE, Daire Amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.

       İzleyicilerin ayakta alkışladığı gecede, Öğretmenler tarafından sunulan ünlü isimlerin şiirleri ve müzik dinletileri ilgiyle izlendi ve öğretmenler ayakta alkışlandı. Şölen sonunda şiir ve müzik dinletisi sunan öğretmenlere Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Sayın İlhan YAZAR tarafından çiçek, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf KOÇ tarafından ise Teşekkür Belgesi verildi.

 

 

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.