BALIKESİR EDREMİT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Türk Kızılay Edremit Şubesi Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Türk Kızılay Edremit Şubesi Ziyareti

Edremit ilçemizde, Türk Kızılay Edremit Şubesi, Kızılay'ın bilinirliğini arttırmak, okullarımızda öğrencilerimize destek olmak için ilçemizde eğitime her zaman katkılar sağlamaktadır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Ciğer, Şube Müdürlerimiz Bülent Delice, Okan Günal ve İlter Şendur ile Türk Kızılay Edremit Şubesini ziyaret ettiler, Kızılay Şube Başkanı Himmet Bora ve yönetim ekibinin nazik ev sahipliğinde karşılanarak bir görüşme yaptılar. Müdürümüz Yaşar Ciğer Edremit Kızılay Başkanı Himmet Bora'ya teşekkürlerini sunarak bir plaket takdim etti ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Kızılay ile beraber çalışmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti, Kızılay Başkanımızda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün, okullarımızın, öğretmenlerimizin gösterdikleri ilgi ve desteklerden dolayı teşekkürlerini sundu. İlçemizde eğitim için, diğer yardım çalışmaları ve etkinlikler için ortak çalışmalar yapma temennisi ile iyi dilekler sunuldu.

12-10-2023

Soğanyemez Mah. Yılmaz Akpınar Bulvarı No9 Edremit/BALIKESİR - (266) 373 15 04, (266) 373 27 40

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.